ПП "ФЕОД" - копіри, принтери, факси, картриджі, тонер, заправка усіх видів картриджів, ремонт принтерів, факсів, копірів

ПП "ФЕОД"

КОПІРИ, ПРИНТЕРИ, ФАКСИ, КАРТРИДЖІ, ТОНЕР, ЗАПРАВКА УСІХ ВИДІВ КАРТРИДЖІВ,
РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ, ФАКСІВ, КОПІРІВ

Вiдправити поштуНа головну сторiнку
усього відвідувачів:
4526
 
На попередню сторінку
Факси, сканери, блоки безперебійного живлення

ФАКСИ, СКАНЕРИ, БЛОКИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

    Для передачі документів та іншого зображення по телефонній мережі від одного абонента до іншого застосовуються факси (факсимільні апарати) стандарта G3 по класифікації МКТТ. Основною відмінністю між різними факсами є тип паперу, на якому відбувається друк зображення. Для передачи оперативної інформації застосовуються дешеві факси з термодруком на спеціальному папері. Інформація, яка надрукована з допомогою цих факсів має погану якість та не підлягає довготерміновому зберіганню. Для якісного друку застосовуються факси з лазерним, чи струменевим друком на звичайний офісний папір. Копії, отримані на цих факсах, можуть зберігатися довгий час, однак ці факси є дорожчими. Для поганих телефонних мереж застосовують факси з спеціальним кодуванням, стійким до завад. Існують також факси для передачі кольорових зображень. Усі типи факсів, що вказані вище можуть також відрізнятися наявністю різноманітних сервісних функцій.
    Тут Ви, також, знайдете відомості про сканери та блоки неперервного живлення, які пропонує наше підприємство.
    Типи факсів, сканерів та блоків неперервного живлення, які пропонує наше підприємство, їх вартість Ви знайдете на сторінці “Ціни”.

Ціни
Факси, сканери, блоки безперебійного живлення


2004-2009. design: V. Melnik, A. Kryatova, development: A. Ufimtsev, N. Kleymenov, A. Yurchuk