ПП "ФЕОД" - копіри, принтери, факси, картриджі, тонер, заправка усіх видів картриджів, ремонт принтерів, факсів, копірів

ПП "ФЕОД"

КОПІРИ, ПРИНТЕРИ, ФАКСИ, КАРТРИДЖІ, ТОНЕР, ЗАПРАВКА УСІХ ВИДІВ КАРТРИДЖІВ,
РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ, ФАКСІВ, КОПІРІВ

Вiдправити поштуНа головну сторiнку
усього відвідувачів:
4543
 
На попередню сторінку

УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ.
    1. Безкоштовний ремонт техніки в гарантійний період.
Гарантійний ремонт виконується за наявності оригінального гарантійного талона, правильного його заповнення та виконання умов гарантії. Всі роботи по гарантії проводяться в майстерні нашого підприємства.

   Увага!
   Використання неоригінальних витратних матеріалів в гарантійний период експлуатації приводить до зняття з гарантії.


    2. Ремонт техніки за кошти замовника в післягарантійний період.
Ремонт включає в себе діагностику апаратів, визначення орієнтовної вартості робіт з врахуванням вартості запчастин, погодження робіт з замовником та їх виконання.
Як правило, ремонтні роботи проводяться в майстерні нашого підприемства. Діагностика техніки в майстерні безкоштовна. Діагностика з виїздом до замовника- платна. В разі необхідності наше підприємство забезпечує замовника автотранспортом.

    3. Щомісячне технічне обслуговування потужних копірів та принтерів.
Для здійснення періодичного обслуговування між замовником та виконавцем укладається договір на сервісне обслуговування, вартість якого є договірною. За умовами договору обслуговування виконується один раз на місяць за графіком, який узгоджений замовником та виконавцем. В разі виникнення потреби в додаткових роботах, вони проводяться без додаткової оплати. Запчастини, які були використані при виконанні обслуговування чи додаткового ремонту оплачуються замовником додатково. Обслуговування здійснюється на території замовника. В разі необхідності ремонтні роботи проводяться в майстерні нашого підприємства, при цьому транспортні витрати бере на себе виконавець.2004-2009. design: V. Melnik, A. Kryatova, development: A. Ufimtsev, N. Kleymenov, A. Yurchuk